První část seminářů o mediální obezřetnosti je úspěšně za námi

V prostorách Městské knihovny Sokolov odstartoval ve středu 24. dubna náš cyklus seminářů zaměřený na mediální obezřetnost. První setkání se neslo v duchu podnětných diskusí a velkého zájmu účastníků o aktuální výzvy v informačním prostoru.

Cílem seminářů je vybavit veřejnost nástroji pro lepší orientaci v mediálním světě, rozpoznávání dezinformací a kritické hodnocení zdrojů. Velmi nás těší aktivní přístup účastníků, kteří svými dotazy a postřehy vytvořili příjemnou atmosféru.

Celá akce probíhá v kooperaci s našimi partnery, kterým tímto děkujeme za podporu a spolupráci Českému rozhlasu Karlovy Vary, Karlovarskému krajiMěstské knihovně Sokolov.

Pokud jste první termín nestihli, stále máte možnost se k nám připojit. Druhá část semináře se uskuteční 15. května a opět se zaměříme na praktické dovednosti, které jsou v dnešní době nezbytné pro každého uživatele médií.

Těšíme se na další společné setkání!

V případě zájmu o účast na semináři napište na daniel@localhost nebo SMS na číslo +420 775 972 644.

Pro více podobného obsahu nás nezapomeňte sledovat na FacebookuInstagramu YouTube.

Akci zaštiťuje hejtman Karlovarského kraje Mgr. Petr Kubis.

Níže se můžete podívat do našeho fotoalba z akce: