Skončil jarní cyklus seminářů o mediální gramotnosti
V pátek 15.5. jsme zakončili čtyřdílný cyklus seminářů o mediální gramotnosti (nejen) pro seniory s názvem „Nenechme se nachytat!“ I tentokrát jsme se setkali se zájmem z řad veřejnosti, a to zejména u seniorů v Karlovarském kraji, kteří ukázali, že jim bezpečný pohyb v dnešním složitém informačním prostoru není lhostejný.
Skončil jarní cyklus seminářů o mediální gramotnosti Číst více »









